Etusivu   Yhdistys   Ajankohtaista   Tapahtumakalenteri   Näyttelytulokset   Bulldoggi   RuttunaamaUutiset   Kasvattajat   Jalostusurokset   Tiedostot   Galleria   Linkit     
Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry:n toimihenkilöt
 
 
 
 
 
 
Hallitus
Puheenjohtaja
Marjo Sneck
puh. 050 361 2791
mssneck@windowslive.com
 
Varapuheenjohtaja
Marko Tuominiemi
puh.
markotuominiemi.seby@gmail.com
 
Jäsensihteeri
Sabina Granström
jasensihteeri@seby.fi
 
Sihteeri
Anniina Wallenius
puh. 040 560 7954
sihteeri@seby.fi
 
Hallituksen jäsen
Jenni Simonen
jenni.e.simonen@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Tia-Mari Lahti
tiamarilahti@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Marika Murto
marika78@gmail.com
 
Kaikki yhdistystä koskeva posti lähetetään yhdistyksen sihteerille.

Toimihenkilöt
Rahastonhoitaja
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
 
Jäsensihteeri
Sabina Granström
jasensihteeri@seby.fi
Jalostustoimikunta
Jalostustoimikunnan puheenjohtaja
Marko Tuominiemi
puh.
markotuominiemi.seby@gmail.com
 
Jalostusneuvojat
Marjo Sneck
puh. 050 361 2791
mssneck@windowslive.com
 

Tia-Mari Lahti
tiamarilahti@gmail.com
 
Konsultointi
Harri Reimari
puh. 040 778 5078 (klo 17-20)
harri.reimari@gmail.com
 
Muu työryhmä
hallitus
 
Jalostustiedusteluohjeet sekä jalostuksentavoiteohjelma
Tuomarikoulutus
Jalostustoimikunta
 

Kävely- ja joukkotarkastustoimikunta
Järjestäjä, Tiedotus
Marjo Sneck

Järjestäjät
Tia-Mari Lahti
Marjo Krishi
 

Terveysdiplomi
Marika Murto
 
Terve Englanninbulldoggi -työryhmä
Puheenjohtaja
Marko Tuominiemi
puh.
markotuominiemi.seby@gmail.com
 
Työryhmä
Marjo Sneck
Anniina Wallenius
Marika Löija
Kira Mörsky
 
Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja, palkinnot
Marjo Sneck
 
Näyttelysihteeri
Pasi Apajalahti
 
Järjestelypäällikkö
Marika Murto
 
Rahastonhoitaja
Viivi Alaluusua
 
Toimikunta
Riikka Sivula
Anniina Wallenius
Sabina Granström
 

Internet- ja Some-toimikunta
Toimikunta
Jenni Simonen
Anniina Wallenius
 
RuttunaamaUutiset -lehti
Päätoimittaja, Toimitussihteeri
Jenni Simonen
 
Toimituskunta
Riikka Sivula
Anna Latomaa
Marjo Sneck
Marika Murto
Marjo Krishi
Anniina Wallenius
Sabina Granström
 
Taitto: Anna Ratia

Sähköposti: ruttislehti@gmail.com

Helsingin seudun paikallisosasto
Puheenjohtaja
Pasi Apajalahti
pasi.apajalahti@gmail.com

Jäsenet
Marjo Sneck
 
Turun seudun englanninbulldogit
Puheenjohtaja
Marika Löija
marika.loija@gmail.com

Jäsenet
Annette Suomi
 
Pohjanmaan bulldogit
Puheenjohtaja
Marko Tuominiemi


Yhdistyksen säännöt
Toimihenkilöt
Liity jäseneksi!
Kennelnimen puoltoanomus






    © Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry.