Welcome   The Club   What's New   Calendar   Show results   The Bulldog   Breeders   Stud dogs   Files   Gallery   Links     
Breeders





,


 
Bakeapplebeach
Kira Mörsky
040 593 6414
Muuraisrannantie 70, 72100 Karttula
kira @ tarravimma.fi
bakeapplebeach.breeder.fi/
 
Buliwari
Mrs P. Ääripää

, Jäppilä
aaripaa@buliwari-bulldogs.fi
www.buliwari-bulldogs.fi
 
Bullsour
Marko Tuominiemi
+358504424084
Ahtiaisentie 98, 61850 Kauhajoki As.
bullsour@bullsour.fi
www.bullsour.fi
 
Enbor's
Marika Murto

, Riihimäki
enbors@gmail.com

 
Hardox
Hanna Kuusisto
0440836151
Ohratie 23, 04410 Järvenpää
info@lomaluppa.fi
www.lomaluppa.fi
 
Mustharin
Kirsi Pitkänen
0500455989
, Tuusula
mustharin@gmail.com
www.mustharin.fi
 
Möwens
Tanja & Harri Reimari ja Tia-Mari Lahti
0407785078 tai 0456338102
, Heinola ja Halkia
mowbul@gmail.com
www.mowensbulldogs.com
 
OnMyside's
Riikka Sivula
040 548 0459
Purotie4, 19370 Nuoramoinen
onmysides.bulldogs@gmail.com
www.onmysides.com
 
Pinebulls
Marjaana & Aki Kosonen
0505440333
Käsityöläiskatu 9 B 24, 32200 Loimaa
pinebulls@pinebulls.fi
www.pinebulls.fi
 
Pumpuin
Salla Armia
044 383 8906
Vaontie 15, 28370 Pori
salla.armia@gmail.com
Facebook: Kennel Pumpuin
 
Realdream's
Sanna Makkonen
040 594 6686
Tilanhoitajankaari 8 D 71, 00790 Helsinki
realdreamsbulldogs@gmail.com

 
Riverside Gremlin's
Tiina Paunimo ja Jarmo Lehtonen
0500137424
Sommelotie 2 B 10, 80260 Joensuu
tiinapaunimo@gmail.com
www.riversidegremlins.fi
 
Strong Together
Päivi Sainio
0456656233
Orimattilantie 257B, 16270 Villikkala


 
Swanky Soulmate
Marjo Sneck
0503612791
,


 
Targrave
Hanna Salin
0442584887
Läyliäistenraitti 81 A 1, 12600 Läyliäinen
hanna.salin@pp.inet.fi
www.targrave.fi
 
Tuhtilan
Kirsi Orpana
0407151917
Viestitie29f6, 01280 Vantaa
kirsibox@gmail.com

 
Vanilla Frost
Taru-Anne Korpinen
050 340 2110
Äijäläntie 1074, 41390 Äijälä
korpinen.ta@gmail.com

 





    Sivujen © Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry.      Sivujen ylläpito