Etusivu   Yhdistys   Ajankohtaista   Tapahtumakalenteri   Näyttelytulokset   Bulldoggi   RuttunaamaUutiset   Kasvattajat   Jalostusurokset   Tiedostot   Galleria   Linkit     
Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry

Jäsensihteeri
Sabina Granström
jasensihteeri@seby.fi
 
Puheenjohtaja
Pasi Apajalahti
puh. 050 427 2305 (klo 17-20)
pasi.apajalahti@kolumbus.fi
 
Varapuheenjohtaja
Harri Reimari
puh. 040 778 5078 (klo 17-20)
harri.reimari@gmail.com
 
Sihteeri
Marjo Sneck
puh. 0503612791 (klo 17-20)
sihteeri@seby.fi
 
Hallituksen jäsen
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Riikka Sivula
riikka.sivula@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Marika Löija
marika.loija@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Marko Tuominiemi
marko@bullsour.fi
 
Hallituksen jäsen
Hanna Salin
hanna.salin@pp.inet.fi
 



 
Kaikki yhdistystä koskeva posti lähetetään yhdistyksen sihteerille.

Toimihenkilöt
Rahastonhoitaja
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
 
Jäsensihteeri
Sabina Granström
jasensihteeri@seby.fi
Jalostustoimikunta
Jalostustoimikunnan puheenjohtaja
Harri Reimari
puh. 040 778 5078
harri.reimari@gmail.com
 
Jalostusneuvoja
Pasi Apajalahti
puh. 050 427 2305
pasi.apajalahti@kolumbus.fi
 
Muu työryhmä
hallitus
 
Jalostustiedusteluohjeet sekä jalostuksentavoiteohjelma

Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja
Pasi Apajalahti

 
Sihteeri
Liisa Suoninen
Rahastonhoitaja
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
Tiedotus
Riikka Sivula
Järjestelypäällikkö
Marjo Sneck
Muut jäsenet
Tiina Paunimo
Jarmo Lehtonen
 

Kävelytoimikunta
Tiedotus
Pasi Apajalahti

 
Tiedotus
Harri Reimari
Järjestäjä
Marjo Sneck
Järjestäjä
Hanna Salin
Järjestäjä
Marika Löija

 
Helsingin seudun paikallisosasto
Puheenjohtaja
Larissa Varis
bullariina-@suomi24.fi

Muut jäsenet
Sabina Granström
Pasi Apajalahti
Liisa Suoninen
Kirsi Orpana
Rocio Leinonen
 
Pohjanmaan bulldogit alajaosto
Yhteyshenkilö
Marko Tuominiemi
marko@bullsour.fi

RuttunaamaUutiset -lehti
Päätoimittaja
Pasi Apajalahti

 
Toimitussihteeri
Riikka Sivula

 
Toimituskunta
Eija Riitakorpi
Anna Latomaa
Sabina Granström

Taitto: Anna Ratia

Sähköposti: ruttislehti@gmail.com
Kirjeposti: Purotie 4, 19370 Nuoramoinen

Yhdistyksen säännöt
Toimihenkilöt
Helsingin seudun paikallisosasto
Pohjanmaan paikallisosasto
Liity jäseneksi!
Kennelnimen puoltoanomus











    Sivujen © Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry.      Sivujen ylläpito